4S Turizm Ltd. Şti.

4S Turizm, 1997 Yılında Marmaris’te kurulmuş olan bir limited şirkettir.

4S Turizm’in çalışma alanları içerisinde hem bilgi teknolojileri hemde turizm teknolojileri bulunmaktadır. 1997 yılından bu yana şirketimizin geliştirmiş olduğu sistemler ve websiteleri üzerinden gerek gerçek kişilere gerekse de tüzel kişilere turizm amaçla hizmetler vermektedir. Bu sistemler ve websiteleri, mavi yolculuk rezervasyonları, otel konaklama rezervasyonları, araç kiralama rezervasyonları, günlük gezi rezervasyonları, feribot biletleri, havalimanı, otel ve tatil yöreleri arasındaki transferler ve mavi yolculuk tekne kiralama rezervasyon işlemlerini yapmaktadır.

4S Turizm Ltd. Şti.’i, Vodafone Türkiye’nin Koçnet Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Koçnet”) şirketini satın alma sürecini tamamladığı Kasım 2011 yılına kadar Koçnet Çözüm Ortağı olarak hizmet vermiştir.

4S Turizm, Splash Travel Seyahat Acentası sahibi Nurdan Turizm Ltd. Şti’nin Kurucu ortağı olup, Nurdan Turizm Ltd. Şti üzerinde de bu hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. Her 2 şirketinde başında bulunan kişiler ve çalışanları 1980 li yıllardan bu yana turizm’in acentacılık kısmında çalışarak bu hizmet sektörünün içerisinde bulunmuşlardır.

Nurdan Turizm Yöneticisi, Marmaris Ticaret Odasında yöneticilik yapmış ve Marmaris Tüketici Hakları Hakem heyetindeki görevine devam etmektedir.

Diğer acenta işletmelerinden farklı olan bu 2 işletme, biraz daha kişilere özel seyahat planlama hizmeti vermektedirler.

Yunanistan adaları üzerinde uzmanlaşmış olan kişiler, yine adalarda bulunan ve bu adaların en iyisi olan seyahat acenta işletmeleri ile ortak çalışmaktadırlar.